Umywalka Nablatowa Ivory Kremowa Rea

Umywalka Nablatowa Ivory Kremowa Rea

349,00 zł
Cena brutto
Wysyłka w 24 godz.

Pytanie do sprzedającego

Parametry techniczne

Producent
Rea
Wysokość
13.5 cm
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Cappuccino
Materiał
Ceramika
Otwór na Baterię
Nie
Kształt
Owalny
Głębokość
11 cm
Typ umywalki
Nablatowa
Dłuższy bok
50 cm
Krótszy bok
38.5 cm
Model
Bez przelewu
Otwór odpływowy
4.5 cm

Opis produktu

Umywalka do łazienki to jeden z najważniejszych zakupów podczas remontu, czy urządzania nowego mieszkania. Towarzyszy w rutynowych czynnościach związane z higieną. Dlatego też jest ona centralnym punktem każdej łazienki. Nie powinna być jedynie elementem wyposażenia, ale także dekoracyjnym. Umywalka nablatowa umożliwia wyeksponowanie wysokiej jakości ceramiki, która swoim blaskiem rozświetla i nadaje uroku przestrzeni łazienkowej. Zastosowanie umywalki nablatowej pozwala na zagospodarowanie miejsca na blacie w dogodny sposób rozmieszczając wszystkie potrzebne akcesoria.

Umywalka nablatowa Freja Szara to owalna umywalka idealna do nowoczesnej łazienki. Wysokiej jakości ceramika wzbogacona jonami srebra w powłoce zapewnia wysoki połysk i odporność na odpryski, czy uszkodzenia. W ostatniej fazie produkcji krawędzie zostały wygładzone cieniutką wiązką laserową, dzięki której powierzchnia umywalki jest idealnie gładka. Umywalka Freja Szara daje możliwość montażu bezpośrednio na blacie lub szafce.

Niesamowita umywalka blatowa Freja Szara wykonana z ceramiki o modnym motywie kamienia. Unikatowy, naturalny odcień umywalki wprowadzi w łazience niesamowity klimat i sprawi, że nikt nie przejdzie obojętnie! Wzór, który nie powtórzy się idealnie na żadnym egzemplarzu, idealna dla tych, którzy cenią sobie oryginalność i indywidualizm dodatków!