Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czym cechują się bezkołnierzowe miski WC?

2023-01-12
Czym cechują się bezkołnierzowe miski WC?

Wybór armatury łazienkowej ma bardzo duże znaczenie. Wpływa zarówno na wygląd pomieszczenia, jak i łatwość użytkowania poszczególnych elementów. Obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się bezkołnierzowe misy WC – na ich montaż decyduje się coraz więcej osób, co wcale nas nie dziwi. Produkty mają bowiem wiele zalet, które przedstawiamy w poniższym tekście. Sprawdź, co wyróżnia bezkołnierzowe misy WC i czy warto taką mieć.

Podczas zakupu armatury łazienkowej warto się kierować przede wszystkim funkcjonalnością, ale również łatwością utrzymania poszczególnych elementów w czystości. Nie bez znaczenia jest również ładny wygląd. Dlatego świetnym wyborem okazują się bezkołnierzowe misy WC.

Charakterystyka bezkołnierzowych mis WC

Najważniejsze, aby misa WC wyróżniała się trwałością i odpornością na różne uszkodzenia. Istotny jest również jej ładny wygląd, ponieważ na pewno każdemu zależy na tym, aby łazienka ładnie się prezentowała. Bezkołnierzowe misy WC mają charakterystyczną górną część, a także specjalnie wyprofilowane wnętrze. Dzięki temu możliwe jest spłukiwanie wody bez rozchlapywania. Jest ona rozprowadzana wzdłuż obwodu w środku ceramiki. Sprzyja to również utrzymaniu armatury łazienkowej w czystości. W modelu pozbawionym kołnierza nie gromadzą się bakterie czy wirusy.

Jakie są zalety bezkołnierzowych mis WC?

Bezkołnierzowe misy WC rozprowadzają wodę bez rozchlapywania, co przyczynia się zarówno do jej oszczędności, jak i możliwości łatwego utrzymania łazienki w czystości. Wewnątrz ceramiki nie osadzają się zanieczyszczenia w takim stopniu jak w przypadku mis tradycyjnych. W związku z tym sprzątanie jest dużo wygodniejsze i nie zajmuje sporo czasu. Bezkołnierzowe modele zasługują na uwagę również z powodu estetycznego wyglądu. Pasują przede wszystkim do nowoczesnych łazienek.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2023
Zaufane Opinie IdoSell
4.76 / 5.00 17 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-01-22
Wszystko przebiegło sprawnie, towar ok.
2022-12-31
Sprawnie zgodnie z opisem
pixel