Bateria Wannowa Czarna Matowa 3 - Otworowa Rea

Bateria Wannowa Czarna Matowa 3 - Otworowa Rea
  • Bateria Wannowa Czarna Matowa 3 - Otworowa Rea
  • Bateria Wannowa Czarna Matowa 3 - Otworowa Rea
  • Bateria Wannowa Czarna Matowa 3 - Otworowa Rea

Bateria Wannowa Czarna Matowa 3 - Otworowa Rea

859,00 zł
Cena brutto
Wysyłka w 24 godz.

Pytanie do sprzedającego

Opis produktu

Prostota, styl i funkcjonalność to główne cechy baterii wannowej Glen. Jej design sprawia, że nie sposób pomylić jej z żadną inną baterią. Uniwersalność modelu sprawia, że stanie się ona idealną ozdobą w każdej aranżacji wnętrz. Zestaw złożony jest z trzech niezwykle funkcjonalnych elementów. Jego geometrię podkreśla czarna, elegancka powłoka co w połączeniu tworzy spójną całość. Bateria Glen została wykonana z wysokiej jakości materiałów dzięki czemu jest ona niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia. Nasza bateria wprowadzi odrobinę luksusu do każdej łazienki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Marka REA zadebiutowała na polskim rynku w roku 1993.
Od tego czasu w odpowiedzi na Państwa potrzeby uzupełniamy ofertę o nowe, wysokiej jakości, modne produkty. Specjalizujemy się w produkcji i imporcie towarów z zakresu armatury łazienkowej oraz kuchennej. Bazując na wieloletnim doświadczeniu gwarantujemy, iż wszystkie nasze produkty są w 100% bezpieczne dla zdrowia oraz niezwykle funkcjonalne.
Nasz asortyment umożliwia wyposażenie łazienki w elementy takie jak m. in. parawany, kabiny prysznicowe, drzwi wnękowe, panele natryskowe, zestawy podtynkowe, deszczownice, baterie, odpływy liniowe, ceramika sanitarna. Dbamy o to, by systematycznie wzbogacać naszą ofertą o nowe pozycje odznaczające się wysokimi walorami estetycznymi i użytkowymi.
Jesteśmy otwarci na wszelakie propozycje i sugestie – naszym priorytetem jest zadowolenie klientów i sprostanie najbardziej wyszukanym oczekiwaniom. Z nami o wyposażenie łazienki zadbało już ponad 500 000 zadowolonych klientów. Gwarantujemy bogaty wybór w zakresie łazienkowego asortymentu, profesjonale doradztwo i miłą obsługę.