Bateria Wannowa Ścienna Czarna Creek Rea

Bateria Wannowa Ścienna Czarna Creek Rea
  • Bateria Wannowa Ścienna Czarna Creek Rea
  • Bateria Wannowa Ścienna Czarna Creek Rea
  • Bateria Wannowa Ścienna Czarna Creek Rea
  • Bateria Wannowa Ścienna Czarna Creek Rea
  • Bateria Wannowa Ścienna Czarna Creek Rea

Bateria Wannowa Ścienna Czarna Creek Rea

379,00 zł
Cena brutto
Wysyłka w 24 godz.

Pytanie do sprzedającego

Opis produktu

Bateria Wannowa Creek Rea
Łazienka to nie tylko kabina prysznicowa, wanna, czy umywalka, do korzystania w pełni z toalety trzeba jeszcze przede wszystkim baterii, czy natrysku.
Bateria ścienna Creek to wysokiej jakości armatura polskiej marki Rea. Najlepsza bateria wannowa wykonana jest z twardego i trwałego mosiądzu, pokrytego aż 4 warstwami czarnej emalii, która jest odporna na odpryski i substancje czyszczące używane zwykle do higieny armatury. Dodatkowa powłoka naniesiona w ostatniej fazie produkcji czyni baterię łatwą w utrzymaniu czystości, a jej powierzchnia nie traci swojego koloru. Wysoka klasa odporności na bodźce i szczelność baterii zapewnia bezawaryjne użytkowanie przez długie lata. Bateria wyposażona w perlator napowietrzający zapewniające oszczędność 50% przepływu wody.
Zasięg wylewki: 14 cm
Głowica: Ceramiczna
Materiał: Mosiądz
Wykończenie: Mat
Kolor: Czarny
Montaż: Ścienny
Wykończenie wylewki: Perlator
Podłączenie: 1/2 cala
Producent: REA - Łazienka z wyobraźnią
Zestaw: Słuchawka + wąż + mieszacz +wylewka
Wąż: 150 cm
Powłoka baterii wykonana w technologii electroplating
Swoją trwałość zawdzięcza innowacyjnej technologii electroplatingu. Technologia ta wykorzystuje właściwości metali oraz procesy elektrochemiczne, dzięki którym jony pierwiastka tworzącego powłokę osadzają się na przedmiocie.
Podstawowym zastosowaniem procesu galwanizacji jest tworzenie antykorozyjnych powłok ochronnych na innych metalach.
Zabieg ten sprawia, że warstwa jest gładka, odporna na korozję i wieloletnie użytkowanie. Bateria zyskuje niepowtarzalny wygląd i trwałość.
Głowica ceramiczna firmy Sedal
W naszych produktach stosujemy niezawodne głowice firmy SEDAL. Firma założona w 1984 roku, od tego czasu nieustannie produkuje i rozwija swoje produkty. Sedal posiada szeroką gamę głowic począwszy od podstawowych zaworów do specyficznych projektów, wykorzystując bogate doświadczenie oraz technologie. Grupa SEDAL jest wiodącym światowym producentem komponentów dla przemysłu kranowego i sanitarnego.
Wytrzymały wężyk w oplocie marki Tucai S.A.
Do naszych produktów dodajemy wysokiej jakości węże przyłączeniowe marki Tucai. Przewód węża wraz z oplotem są całkowicie odporne na korozję i zapewniają bezproblemowe użytkowanie naszych produktów.
Głównymi atutami wężyków są wytrzymałość i trwałość. Oplot drutu i zaciski wężyków zostały wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304 o grubości 0,2 mm. Wewnętrzny wąż wykonany jest z tworzywa w technologii EPDM dzięki czemu jest odporny na detergenty czy słoną wodę.

 

Marka REA zadebiutowała na polskim rynku w roku 1993.
Od tego czasu w odpowiedzi na Państwa potrzeby uzupełniamy ofertę o nowe, wysokiej jakości, modne produkty. Specjalizujemy się w produkcji i imporcie towarów z zakresu armatury łazienkowej oraz kuchennej. Bazując na wieloletnim doświadczeniu gwarantujemy, iż wszystkie nasze produkty są w 100% bezpieczne dla zdrowia oraz niezwykle funkcjonalne.
Nasz asortyment umożliwia wyposażenie łazienki w elementy takie jak m. in. parawany, kabiny prysznicowe, drzwi wnękowe, panele natryskowe, zestawy podtynkowe, deszczownice, baterie, odpływy liniowe, ceramika sanitarna. Dbamy o to, by systematycznie wzbogacać naszą ofertą o nowe pozycje odznaczające się wysokimi walorami estetycznymi i użytkowymi.
Jesteśmy otwarci na wszelakie propozycje i sugestie – naszym priorytetem jest zadowolenie klientów i sprostanie najbardziej wyszukanym oczekiwaniom. Z nami o wyposażenie łazienki zadbało już ponad 500 000 zadowolonych klientów. Gwarantujemy bogaty wybór w zakresie łazienkowego asortymentu, profesjonale doradztwo i miłą obsługę.