Bateria Wannowa Ścienna Czarna Vertigo Rea

Bateria Wannowa Ścienna Czarna Vertigo Rea
  • Bateria Wannowa Ścienna Czarna Vertigo Rea
  • Bateria Wannowa Ścienna Czarna Vertigo Rea
  • Bateria Wannowa Ścienna Czarna Vertigo Rea
  • Bateria Wannowa Ścienna Czarna Vertigo Rea
  • Bateria Wannowa Ścienna Czarna Vertigo Rea
  • Bateria Wannowa Ścienna Czarna Vertigo Rea

Bateria Wannowa Ścienna Czarna Vertigo Rea

499,00 zł
Cena brutto
Wysyłka w 24 godz.

Pytanie do sprzedającego

Opis produktu

Bateria wannowa VERTIGO Black MAT
Typ baterii: Wannowa
Materiał: Mosiądz
Wykończenie: Czarne, Matowe
Korpus pokryty 4-warstwową Powłoką
Głowica: Ceramiczna
Zmiana temperatury wody: Mieszacz
Podłączenie: 3/8 cala
Zasięg wylewki: 21 cm
Szerokość baterii: 25,5 cm
Wysokość: 8,5 cm
Długość węża: 150 cm
Skokowa regulacja nachylenia słuchawki
Zawartość zestawu: Bateria, Wąż prysznicowy, Słuchawka prysznicowa, Mocowanie ścienne słuchawki
Producent: REA Łazienka z wyobraźnią
Dostępność części i elementów
Opis oferowanego produktu
Prezentujemy Państwu model baterii wannowej z serii Vertigo. Ze względu na uniwersalność i niesamowite walory estetyczne, zestaw jest doskonałym wyborem dla właścicieli każdej łazienek. Modny kształt baterii został pokryty laserowo 4-krotną powłoką, najwyższej jakości emalią w kolorze czarnego matu. Dzięki tej technice bateria jest chroniona przed korozją, matowieniem i odbarwieniami.
Powłoka baterii wykonana w technologii electroplating
Swoją trwałość zawdzięcza innowacyjnej technologii electroplatingu. Technologia ta wykorzystuje właściwości metali oraz procesy elektrochemiczne, dzięki którym jony pierwiastka tworzącego powłokę osadzają się na przedmiocie.
Podstawowym zastosowaniem procesu galwanizacji jest tworzenie antykorozyjnych powłok ochronnych na innych metalach.
Zabieg ten sprawia, że warstwa jest gładka, odporna na korozję i wieloletnie użytkowanie. Bateria zyskuje niepowtarzalny wygląd i trwałość.
Głowica ceramiczna firmy Sedal
W naszych produktach stosujemy niezawodne głowice firmy SEDAL. Firma założona w 1984 roku, od tego czasu nieustannie produkuje i rozwija swoje produkty. Sedal posiada szeroką gamę głowic począwszy od podstawowych zaworów do specyficznych projektów, wykorzystując bogate doświadczenie oraz technologie. Grupa SEDAL jest wiodącym światowym producentem komponentów dla przemysłu kranowego i sanitarnego.

 

Marka REA zadebiutowała na polskim rynku w roku 1993.
Od tego czasu w odpowiedzi na Państwa potrzeby uzupełniamy ofertę o nowe, wysokiej jakości, modne produkty. Specjalizujemy się w produkcji i imporcie towarów z zakresu armatury łazienkowej oraz kuchennej. Bazując na wieloletnim doświadczeniu gwarantujemy, iż wszystkie nasze produkty są w 100% bezpieczne dla zdrowia oraz niezwykle funkcjonalne.
Nasz asortyment umożliwia wyposażenie łazienki w elementy takie jak m. in. parawany, kabiny prysznicowe, drzwi wnękowe, panele natryskowe, zestawy podtynkowe, deszczownice, baterie, odpływy liniowe, ceramika sanitarna. Dbamy o to, by systematycznie wzbogacać naszą ofertą o nowe pozycje odznaczające się wysokimi walorami estetycznymi i użytkowymi.
Jesteśmy otwarci na wszelakie propozycje i sugestie – naszym priorytetem jest zadowolenie klientów i sprostanie najbardziej wyszukanym oczekiwaniom. Z nami o wyposażenie łazienki zadbało już ponad 500 000 zadowolonych klientów. Gwarantujemy bogaty wybór w zakresie łazienkowego asortymentu, profesjonale doradztwo i miłą obsługę.